Dyrektor Finansowy na godziny

Poznaj korzyści ze współpracy z dyrektorem finansowym na godziny. Zyskaj informacje, dane, analizy, które pozwolą Ci podejmować właściwe decyzje biznesowe.

Jakie problemy rozwiązuje dyrektor finansowy na godziny?

Przedsiębiorstwa MŚP często nie mają dostępu do wysokospecjalistycznych usług dyrektora finansowego. Dlatego stworzyliśmy usługę dyrektor finansowego na godziny. Jest to usługa dzięki, której stworzysz bezpieczną strategię finansową swojej firmy.

Brak informacji zarządczej do podejmowania decyzji.

Nie możesz podjąć właściwych decyzji , bo nie posiadasz systemu do tworzenia informacji zarządczej?  Potrzebujesz odzwierciedlenia Twojego biznesu w księgowości ?

 

Brak Partnera w firmie z kompetencjami finansowymi

Potrzebujesz osoby z wysokimi kompetencjami finansowymi, która zrozumie Twój biznes, będzie wspierać Cię rzetelną informacją, wiedzą i doświadczeniem?  Jednocześnie nie będzie znacznym obciążeniem finansowym dla firmy.

brak profesjonalnego budżetu

Dobrze skonstruowany budżet to nie tylko rachunek wyników. To również planowanie bilansu i przepływów pieniężnych.  Dobrze skonstruowany budżet da Ci znaczną przewagę.

trudności w pozyskaniu finansowania

Szukasz źródeł finansowania firmy, przedsięwzięć? Potrzebujesz wsparcia w kwestiach formalnych i nieformalnych, aby skutecznie pozyskać zasoby finansowe?

Usługa dyrektora finansowego na godziny w MŚP zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe i lepszą pozycję konkurencyjną Twojej firmy.

Na czym polega usługa dyrektora finansowego na godziny?

Dostarczymy informacje do podejmowania decyzji

Jesteśmy Partnerem w operacyjnym i strategicznym zarządzaniu finansami firmy i wsparciu biznesu. Zapewnimy Ci kompetencje, które łączą skomplikowany świat finansów z Twoim biznesem.

Zapewnimy spójność danych z różnych systemów analitycznych z księgowością

Zintegrujemy Twoje dane analityczne i finansowe, aby na bieżąco monitorować i optymalizować koszty i zapewnić jak najwyższą rentowność.

Przygotujemy budżet i cash flow

Wypracujemy właściwą dla Twojego biznesu metodykę obliczeniową. Zaplanujemy, zorganizujemy oraz skontrolujemy cykl spójnej wizji finansowej Twojej firmy.

Pomożemy w pozyskaniu finansowania

Dzięki relacjom z bankami i znajomością procedur jesteśmy efektywnie pomagamy w pozyskaniu finansowania. Budujemy wartość Twojej firmy. Dajemy Ci wiedzę i rekomendacje dotyczące źródeł finansowania i sposobów na ich uzyskania.

EDUKACJA
I ZROZUMIENIE FINANSÓW

BEZPIECZEŃSTWO
FINANSOWE

WZROST WARTOŚCI
I KONKURENCYJNOŚCI

Naszą misją w CFOServices jest poprawa standardów w zakresie zarządzania finansami w MŚP

Zarządzając małą lub średnią firmą potrzebujesz wsparcia operacyjnego w zakresie finansów. Często jednak przeszkodą są koszty, aby na etat zatrudnić osobę, która zadba o firmowe finanse. Jednocześnie nie potrzebujesz pełnego etatu dyrektora finansowego. Tę lukę wypełnia usługa zewnętrznego dyrektora finansowego CFOServices.

 

Obejrzyj film z Grzegorzem Skupniewiczem pomysłodawcą i właścicielem CFOServices – dyrektor finansowy na godziny.

Pracując z nami otrzymujesz wysokiej jakości funkcję finansową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie przepłacasz za cały etat i jednocześnie otrzymujesz wszelkie niezbędne kompetencje.

Opinie naszych Klientów

Jak pomogliśmy przedsiębiorstwom z sektora MŚP?

Z przyjemnością mogę polecić współpracę z CFOServices . Tam, gdzie nie może zwykły człowiek, Grzegorz Skupniewicz poradzi sobie bez najmniejszego problemu. Nawet jeżeli nie znasz się na finansach, biznesplanach i innych skomplikowanych zagadnieniach, CFOServices nie tylko wszystko dla Ciebie przygotuje, ale jeszcze jasno i przystępnie wytłumaczy. Biznes plan na serial internetowy, który Banshee Production zleciło, został oceniony bardzo wysoko przez wielu specjalistów z branży finansowej. Zdecydowanie rekomenduję!
Magdalena Borkowska
Banshee Production
Kiedy nasza spółka potrzebowała profesjonalnego doradztwa dotyczącego różnych spraw finansowych, postanowiliśmy poprosić Grzegorza o wsparcie. Muszę przyznać, że dzięki tej współpracy finanse w Spółce były nie tylko bardziej zrozumiałe dla mnie ale także ekscytujące. Co także bardzo doceniam – to umiejętność szukania różnych rozwiązań i budowania przyszłych scenariuszy co sprawiło, że czułam się zabezpieczona finansowo i przygotowana na przyszłe wyzwania.
Maria Wajda
President of Atmedia Board

Bezpłatna konsultacja

Skorzystaj z bezpłatnej 45 minutowej konsultacji z ekspertem CFOServices. Chętnie pomożemy Ci w
Nazwa
Hidden

Dyrektor Finansowy na godziny to usługa zaprojektowana po to, by realnie wspierać MMŚP w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu finansami. To jedyne tak kompleksowe podejście do funkcji zewnętrznego eksperta finansowego w Polsce. Odpowiedzialność zewnętrznego Dyrektora Finansowego MMŚP obejmuje zarządzanie sprawami finansowymi firmy. Odpowiada za planowanie budżetu, analizę przepływów pieniężnych, analizę profilu ryzyka, politykę alokacji aktywów, doradzanie zarządowi w zakresie wszelkich zmian w strukturze finansowej firmy. Przygotowuje również i wdraża plan finansowy firmy. Pomaga w zwiększaniu wartości firmy i konkurencyjności na rynku dzięki uporządkowanym finansom.