O Firmie

W CFOServices wiemy, że poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym biznesem są bezcenne. Wiemy też, że jako przedsiębiorca lub partner w Funduszu VC codziennie podejmujesz decyzje, które mają wpływ na przyszłość Twojej firmy i jej pracowników. Zdecydowanie łatwiej je podejmować, mając po swojej stronie partnera, który wspiera Cię w budowaniu i monitorowaniu portfela, zarządzaniu finansami firmy i zapewnia komfort finansowy, dostarczając wiedzę, relacje biznesowe i doradztwo. Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie i mógł skupić się na tym, co najważniejsze.

Dla kogo?

Startupy oraz mikro, mali i średni przedsiębiorcy na co dzień martwią się o wiele rzeczy. Dzięki nam zarządzanie finansami firmy nie jest jedną z nich. Jesteśmy dla nich partnerem, który nie tylko dostarcza profesjonalne usługi finansowe, lecz także wspiera w prowadzeniu biznesu, zapewnia kontrolę, doradza i odciąża w codziennym prowadzeniu firmy.

Naszym celem jest Twoje bezpieczeństwo finansowe, dlatego dbamy o to, abyś otrzymywał wysokiej jakości informacje na temat bieżącej sytuacji finansowej firmy oraz zapewniamy profesjonalne wsparcie w planowaniu długoterminowym. Dzięki temu będziesz miał większą pewność swoich decyzji.
W CFOServices wiemy, że gdy Partnerzy zajmują się pozyskiwaniem spółek portfelowych i organizacją transakcji, nie mają często czasu na kwestie związane z obsługą transakcji czy efektywny nadzór nad spółkami portfelowymi. Pomagamy Funduszom VC w tych kluczowych obszarach po to, aby Partnerzy mogli skupić się na tym co najważniejsze: budowaniu portfela oraz wyjściach z inwestycji.

Wspieramy fundusze i spółki portfelowe w tworzeniu wartości, dostarczamy na czas wiarygodnych informacji oraz reagujemy w przypadku ewentualnych zagrożeń w realizacji planów. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo zainwestowanych środków oraz wszystkie te wartości, jakie oferujemy w usłudze zewnętrznego CFO/DF dla MMŚP i Startupów. Mamy ambicję być ważną częścią smart money dostarczanych przez Fundusze VC.

Grzegorz Skupniewicz

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu finansami, transakcjach kapitałowych, modelowaniu finansowym, restrukturyzacjach, zarządzaniu zespołem oraz negocjacjach zdobytym w firmach doradczych oraz jako CFO i we współpracy z Funduszami VC.

Jako Group CFO zarządzał finansami spółki mediowej na rynku CEE o obrotach 100m EURO. Obecnie z sukcesami wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w kwestiach związanych zarówno z finansami strategicznymi jak i operacyjnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu efektywnie dopasowuje narzędzia do problemów klientów.

Uczestniczył w licznych szkoleniach z MSSF, metod wyceny, zarządzania kapitałem obrotowym i ryzykiem kursowym. Jest członkiem ACCA.
phone-blue
+48 731 249 622
stripe-blue
mail-blue

gskupniewicz@cfoservices.pl

in_tiny_blue