O Firmie

W CFOServices wiemy, że poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym biznesem są bezcenne. Wiemy też, że jako przedsiębiorca lub partner w Funduszu VC codziennie podejmujesz decyzje, które mają wpływ na przyszłość Twojej firmy i jej pracowników. Zdecydowanie łatwiej je podejmować, mając po swojej stronie partnera, który wspiera Cię w budowaniu i monitorowaniu portfela, zarządzaniu finansami firmy i zapewnia komfort finansowy, dostarczając wiedzę, relacje biznesowe i doradztwo. Wszystko po to, abyś czuł się bezpiecznie i mógł skupić się na tym, co najważniejsze.

Dla kogo?

Nasi Konsultanci

To eksperci z praktyczną wiedzą i doświadczeniem zdobywanym zarówno w dużych firmach konsultingowych, jak i biznesach o obrotach powyżej 100m PLN. Pracowali w różnych branżach i w różnych modelach biznesowych – zarówno tradycyjnych, konsultingowych, jak i SaaS-owych. Dzięki temu mają indywidualne podejście do klientów i są elastyczni.

Obecnie zespół liczy 12 konsultantów, którzy łącznie posiadają 223 lata doświadczenia w finansach jako dyrektorzy finansowi/kontrolerzy finansowi i łącznie obsługiwali spółki o przychodach 5 mld zł.

Założycielem firmy jest Grzegorz Skupniewicz.

Grzegorz Skupniewicz

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu finansami, transakcjach kapitałowych, modelowaniu finansowym, restrukturyzacjach, zarządzaniu zespołem oraz negocjacjach zdobytym w firmach doradczych oraz jako CFO i we współpracy z Funduszami VC.

Jako Group CFO zarządzał finansami spółki mediowej na rynku CEE o obrotach 100m EURO. Obecnie z sukcesami wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w kwestiach związanych zarówno z finansami strategicznymi jak i operacyjnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu efektywnie dopasowuje narzędzia do problemów klientów.

Uczestniczył w licznych szkoleniach z MSSF, metod wyceny, zarządzania kapitałem obrotowym i ryzykiem kursowym. Jest członkiem ACCA.
phone-blue
+48 731 249 622
stripe-blue
mail-blue

gskupniewicz@cfoservices.pl

in_tiny_blue