Pomagamy MŚP w zrozumieniu finansów firmy i podejmowaniu właściwych decyzji

Dostarczamy MŚP wysokie standardy w zakresie szeroko pojętych finansów, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe i lepszą pozycję konkurencyjną Twojej firmy.

Jakie problemy rozwiązuje usługa zewnętrznego dyrektora finansowego?

W CFOServices wiemy, że codziennie podejmujesz decyzje, które mają wpływ na przyszłość firmy i jej pracowników. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców poprzez dostarczanie eksperckiej wiedzy z zakresu finansów, a także relacji biznesowych oraz strategicznego doradztwa.

Słaba jakość raportów finansowych

Raporty księgowości często nie odzwierciedlają realnego biznesu, przez co trudno jest Ci ocenić, jaka jest kondycja finansowa firmy i na co możesz sobie pozwolić

Brak kompetencji z zakresu finansów

Często nie rozumiesz zawiłości finansów , poświęcasz na nie czas, który efektywniej przyczyniłby się do zwiększenia wartości, gdyby był użyty zgodnie z kompetencjami .

Brak czasu na finanse

Na co dzień podejmujesz wiele decyzji na różnych poziomach od operacyjnych po strategiczne i nie masz czasu, aby utrzymać porządek w finansach.

Wysokie koszty

Ograniczają Cię wysokie koszty pracy i zatrudnienia , przez co nie
masz dostępu do strategicznych kompetencji.

Usługa zewnętrznego dyrektora finansowego w MŚP zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe i lepszą pozycję konkurencyjną Twojej firmy

Na czym polega usługa zewnętrznego dyrektora finansowego dla MŚP?

Dostarczymy informacje do podejmowania decyzji

Jesteśmy Partnerem w operacyjnym i strategicznym zarządzaniu finansami firmy i wsparciu biznesu. Zapewnimy Ci kompetencje, które łączą skomplikowany świat finansów z Twoim biznesem.

Zapewnimy spójność danych z różnych systemów analitycznych z księgowością

Zintegrujemy Twoje dane analityczne i finansowe, aby na bieżąco monitorować i optymalizować koszty i zapewnić jak najwyższą rentowność.

Przygotujemy budżet i cash flow

Wypracujemy właściwą dla Twojego biznesu metodykę obliczeniową. Zaplanujemy, zorganizujemy oraz skontrolujemy cykl spójnej wizji finansowej Twojej firmy.

Pomożemy w pozyskaniu finansowania

Dzięki relacjom z bankami i znajomością procedur jesteśmy efektywnie pomagamy w pozyskaniu finansowania. Budujemy wartość Twojej firmy. Dajemy Ci wiedzę i rekomendacje dotyczące źródeł finansowania i sposobów na ich uzyskania.

EDUKACJA
I ZROZUMIENIE FINANSÓW

BEZPIECZEŃSTWO
FINANSOWE

WZROST WARTOŚCI
I KONKURENCYJNOŚCI

Naszą misją w CFOServices jest poprawa standardów w zakresie zarządzania finansami w MŚP

Zarządzając małą lub średnią firmą potrzebujesz wsparcia operacyjnego w zakresie finansów. Często jednak przeszkodą są koszty, aby na etat zatrudnić osobę, która zadba o firmowe finanse. Jednocześnie nie potrzebujesz pełnego etatu dyrektora finansowego. Tę lukę wypełnia usługa zewnętrznego dyrektora finansowego CFOServices.

 

Obejrzyj film z Grzegorzem Skupniewiczem pomysłodawcą i właścicielem CFOServices – zewnętrzny dyrektor finansowy.

Pracując z nami otrzymujesz wysokiej jakości funkcję finansową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nie przepłacasz za cały etat i jednocześnie otrzymujesz wszelkie niezbędne kompetencje.

Opinie naszych Klientów

Jak pomogliśmy przedsiębiorstwom z sektora MŚP?

Z przyjemnością mogę polecić współpracę z CFOServices . Tam, gdzie nie może zwykły człowiek, Grzegorz Skupniewicz poradzi sobie bez najmniejszego problemu. Nawet jeżeli nie znasz się na finansach, biznesplanach i innych skomplikowanych zagadnieniach, CFOServices nie tylko wszystko dla Ciebie przygotuje, ale jeszcze jasno i przystępnie wytłumaczy. Biznes plan na serial internetowy, który Banshee Production zleciło, został oceniony bardzo wysoko przez wielu specjalistów z branży finansowej. Zdecydowanie rekomenduję!
Magdalena Borkowska
Banshee Production
Kiedy nasza spółka potrzebowała profesjonalnego doradztwa dotyczącego różnych spraw finansowych, postanowiliśmy poprosić Grzegorza o wsparcie. Muszę przyznać, że dzięki tej współpracy finanse w Spółce były nie tylko bardziej zrozumiałe dla mnie ale także ekscytujące. Co także bardzo doceniam – to umiejętność szukania różnych rozwiązań i budowania przyszłych scenariuszy co sprawiło, że czułam się zabezpieczona finansowo i przygotowana na przyszłe wyzwania.
Maria Wajda
President of Atmedia Board

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

  • Hidden

Zewnętrzny dyrektor finansowy dla MŚP to usługa zaprojektowana po to, by realnie wspierać MMŚP w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu finansami. To jedyne tak kompleksowe podejście do funkcji zewnętrznego eksperta finansowego w Polsce. Odpowiedzialność zewnętrznego Dyrektora Finansowego MMŚP obejmuje zarządzanie sprawami finansowymi firmy. Odpowiada za planowanie budżetu, analizę przepływów pieniężnych, analizę profilu ryzyka, politykę alokacji aktywów, doradzanie zarządowi w zakresie wszelkich zmian w strukturze finansowej firmy. Przygotowuje również i wdraża plan finansowy firmy. Pomaga w zwiększaniu wartości firmy i konkurencyjności na rynku dzięki uporządkowanym finansom.